Genealogie van de familie Hassing

Voornaam:


Achternaam:


  
 
   

 Calvary Cemetery, Austin, Mower Co., Minnesota, USA


Stamboom:  

OpenStreetMap

Latitude (Breedte): 43.64858, Longitude (Lengte): -92.98191
Calvary Cemetery

Aantekeningen:
Also known as: Saint Augustines Catholic Cemetery

1803 4th Street SW, Austin, Mower County, Minnesota, 55912 USA


Grafstenen

 Klikplaatje Beschrijving Status Plaats Naam (Overleden / Begraven)
Hassing Elaine_grave
Hassing Elaine_grave
 
Gelokaliseerd    Elaine Muriel Hassing (ovl. 10 mrt 1983)
 

Deze site werd aangemaakt door The Next Generation of Genealogy Sitebuilding v. 12.3, geschreven door Darrin Lythgoe © 2001-2021.

Gegevens onderhouden door Leon Hassing.