Genealogie van de familie Hassing

Voornaam:


Achternaam:


  
 
   

 Calvary Cemetery, Mount Angel, Marion Co., Oregon, USA


Stamboom:  

OpenStreetMap

Latitude (Breedte): 45.07542, Longitude (Lengte): -122.79405
Calvary Cemetery

Aantekeningen:
Also known as: Mount Angel Calvary Cemetery


Grafstenen

 Klikplaatje Beschrijving Status Plaats Naam (Overleden / Begraven)
Hassing Edward L_grave
Hassing Edward L_grave
 
Gelokaliseerd    Edward Lloyd Hassing (ovl. 16 sep 1945)
 
Hassing Elinor_grave
Hassing Elinor_grave
 
Gelokaliseerd    Elinor Davis (ovl. 1962)
 
Hassing Frederick T_grave
Hassing Frederick T_grave
 
Gelokaliseerd    Frederick T Hassing (ovl. 23 apr 1958)
 
Hassing Frederick_grave
Hassing Frederick_grave
 
Gelokaliseerd    Antonia F Back (ovl. 18 dec 1970)
Frederick William Hassing (ovl. 18 mrt 1948)
 
Hassing James_grave
Hassing James_grave
 
Gelokaliseerd    James Joseph Hassing (ovl. 23 apr 1957)
 
Hassing John Ancel_grave
Hassing John Ancel_grave
 
Gelokaliseerd    John Ancel Hassing (ovl. aug 1975)
Alberta M Stupfel (ovl. 1972)
 
Hassing Lawrence_grave
Hassing Lawrence_grave
 
Gelokaliseerd    Lawrence Otto Hassing (ovl. 19 nov 1977)
 
Hassing Lloyd_grave
Hassing Lloyd_grave
 
Gelokaliseerd    Lloyd Frederick Hassing (ovl. 29 jan 1961)
 
Hassing Matilda_grave
Hassing Matilda_grave
 
Gelokaliseerd    Matilda Hassing (ovl. 4 dec 1971)
Nicholaus George Mickel (ovl. 31 jul 1946)
 
Hassing Oswald_grave
Hassing Oswald_grave
 
Gelokaliseerd    Oswald Joseph Hassing (ovl. 9 jan 2006)
 
Hassing Otto_grave
Hassing Otto_grave
 
Gelokaliseerd    Otto Hassing (ovl. 16 nov 1942)
Rosa Stupfel (ovl. 4 mrt 1965)
 
Hassing Raymond Otto_grave
Hassing Raymond Otto_grave
 
Gelokaliseerd    Raymond Otto Hassing (ovl. 27 sep 1979)
 
Hassing Rose C_grave
Hassing Rose C_grave
 
Gelokaliseerd    Cletus F Butsch (ovl. 3 mrt 1982)
Rose C Hassing (ovl. 10 dec 1980)
 
Hassing Veronica_grave
Hassing Veronica_grave
 
Gelokaliseerd    Frank William Fisher (ovl. 14 sep 1951)
Veronica Hassing (ovl. 1958)
 
Opoka Loretta_grave
Opoka Loretta_grave
 
Gelokaliseerd    Loretta Bernardine Opoka (ovl. 20 feb 2012)
 

Deze site werd aangemaakt door The Next Generation of Genealogy Sitebuilding v. 12.3, geschreven door Darrin Lythgoe © 2001-2021.

Gegevens onderhouden door Leon Hassing.