Genealogie van de familie Hassing

Voornaam:


Achternaam:


  
 
   

 Mount Olivet Cemetery, Mankato, Blue Earth Co., Minnesota, USA


Stamboom:  

OpenStreetMap

Latitude (Breedte): 44.15613, Longitude (Lengte): -93.98974
Mount Olivet Cemetery

Aantekeningen:
Also known as: Swedish Lutheran Cemetery


Grafstenen

 Klikplaatje Beschrijving Status Plaats Naam (Overleden / Begraven)
Hassing Alice Jo_grave
Hassing Alice Jo_grave
 
Gelokaliseerd    Alice Josephine Hassing (ovl. 10 okt 1988)
 
Swanson Andrew_grave
Swanson Andrew_grave
 
Gelokaliseerd    Andrew Gustav Swanson (ovl. 26 aug 1969)
 

Deze site werd aangemaakt door The Next Generation of Genealogy Sitebuilding v. 12.3, geschreven door Darrin Lythgoe © 2001-2021.

Gegevens onderhouden door Leon Hassing.