Genealogie van de familie Hassing

Voornaam:


Achternaam:


  
 
   

 Minnesota State Veterans Cemetery, Little Falls, Morrison Co., Minnesota, USA


Stamboom:  

OpenStreetMap

Latitude (Breedte): 46.07523, Longitude (Lengte): -94.33052
Minnesota State Veterans Cemetery

Aantekeningen:
Also known as: Camp Ripley Cemetery


Grafstenen

 Klikplaatje Beschrijving Status Plaats Naam (Overleden / Begraven)
Hassing Caroll Ann_grave
Hassing Caroll Ann_grave
 
Gelokaliseerd    Carol Ann Hassing (ovl. 24 sep 2000)
 

Deze site werd aangemaakt door The Next Generation of Genealogy Sitebuilding v. 12.3, geschreven door Darrin Lythgoe © 2001-2021.

Gegevens onderhouden door Leon Hassing.