Genealogie van de familie Hassing

Voornaam:


Achternaam:


  
 
   

 Our Lady of Mount Carmel Cemetery, Easton, Faribault Co., Minnesota, USA


Stamboom:  

OpenStreetMap

Latitude (Breedte): 43.7189, Longitude (Lengte): -93.9239
Our Lady of Mount Carmel Cemetery

Aantekeningen:
Also known as: Saint Marys Cemetery, Barber, Faibault Co., Minnesota


Grafstenen

 Klikplaatje Beschrijving Status Plaats Naam (Overleden / Begraven)
Hassing Albert Peter_grave
Hassing Albert Peter_grave
 
Gelokaliseerd    Agnes Martha Evan (ovl. 6 nov 1967)
Albert P. Hassing (ovl. 6 apr 1971)
 
Hassing Gerhard Hermann_grave
Hassing Gerhard Hermann_grave
 
Gelokaliseerd    Gerhard Hermann Hassing (ovl. 9 feb 1914)
 
Hassing Gerhard Johann_grave
Hassing Gerhard Johann_grave
 
Gelokaliseerd    Gerhard Johann Hassing (ovl. 21 jul 1862)
 
Luke Maria_grave
Luke Maria_grave
 
Gelokaliseerd    Maria Josephina Luke (ovl. 15 jul 1923)
 
Nienhus Johanna_grave
Nienhus Johanna_grave
 
Gelokaliseerd    Johanna Catharina Nienhus (ovl. 15 mrt 1879)
 

Alle begrafenissen

 #   Familienaam, Voorna(a)m(en)   Begraven   Persoon-ID   Stamboom 
1. Tennis, John   ovl. 12 okt 1898 Easton, Faribault Co., Minnesota Zoek alle personen met gebeurtenissen in deze plaats I1071936852 Hassing2 

Deze site werd aangemaakt door The Next Generation of Genealogy Sitebuilding v. 12.3, geschreven door Darrin Lythgoe © 2001-2021.

Gegevens onderhouden door Leon Hassing.